Anshelm Schultzberg oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SCHULTZBERG, Anshelm (1862-1945) tillskriven: Sommarlandskap, intygad a tergo, olja på duk, 50x73 cm

Duklagningar

238686

2014-04-20