Glas 1800-tal
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GLAS, 5 st, SPETSGLAS, 1800-tal, ett med graverad och slipad XO-dekor, spetsglasets stam med dekor av invändig spiral, glasens höjd 12-16,5 spetsglasets höjd 24 cm
Ett glas med fotnagg och mynningsnagg
238688
2014-04-04