Glas 1800-tal

Glas 1800-tal
Glas 1800-tal
Glas 1800-tal
Glas 1800-tal
Glas 1800-tal
Glas 1800-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GLAS, 5 st, SPETSGLAS, 1800-tal, ett med graverad och slipad XO-dekor, spetsglasets stam med dekor av invändig spiral, glasens höjd 12-16,5 spetsglasets höjd 24 cm

Ett glas med fotnagg och mynningsnagg

238688

2014-04-04