Ann-Christine Jensmar olja

Ann-Christine Jensmar olja
Ann-Christine Jensmar olja
Ann-Christine Jensmar olja
Ann-Christine Jensmar olja
Ann-Christine Jensmar olja
Ann-Christine Jensmar olja

Klubbat för:

4 200 SEK

3 000 SEK

JENSMAR, Ann-Christine (född 1954): Vinprovning, signerad Ann-Christine Jensmar, bemålad ram, olja på duk, 99x80 cm, ram 107x88 cm

238697

2014-04-08