Klubbat för:
4 200 SEK
3 000 SEK
JENSMAR, Ann-Christine (född 1954): Vinprovning, signerad Ann-Christine Jensmar, bemålad ram, olja på duk, 99x80 cm, ram 107x88 cm
238697
2014-04-08