Hydman Vallien

Hydman Vallien
Hydman Vallien

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Familjen, signerad och numrerad Ulrica HV 48/100, färgcarborundum, ca 76x57 cm

238702

2014-04-08