Sixten Haage etsning

Sixten Haage etsning
Sixten Haage etsning

Klubbat för:

350 SEK

1 000 SEK

HAAGE, Sixten (född 1926): Husfasad, signerad och daterad -78, 125/150, etsning, 49x59 cm

238715

2014-04-03