G Brusevitz oljemålning

G Brusevitz oljemålning
G Brusevitz oljemålning
G Brusevitz oljemålning
G Brusevitz oljemålning
G Brusevitz oljemålning
G Brusevitz oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BRUSEWITZ, Gunnar (1924-2004): Rovfåglar, signerad G. Brusewitz, olja på duk, 51x61 cm

Tryckskador, dukskador.

238722

2014-04-04