Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
ÖST, Nils (1908-1983): Båtar på stranden, signerad Nils Öst, olja på pannå, 25x45 cm
Zustandsbeschreibung
238733
2014-04-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner