N Öst oljemålning

N Öst oljemålning
N Öst oljemålning
N Öst oljemålning
N Öst oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

ÖST, Nils (1908-1983): Båtar på stranden, signerad Nils Öst, olja på pannå, 25x45 cm

Zustandsbeschreibung

238733

2014-04-04