Salongsbord 1800-tal
2014-04-03
238752
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SALONGSBORD, omkring 1800-talets mitt, mahogny med lister och fothylsor i mässing, intarsiadekor, höjd 76, 125x73 cm
Skador