Bordsplatå 1800-tal

Bordsplatå 1800-tal
Bordsplatå 1800-tal
Bordsplatå 1800-tal
Bordsplatå 1800-tal
Bordsplatå 1800-tal
Bordsplatå 1800-tal

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSPLATÅ, 1800-tal, förgylld brons, genombruten dekor, porslinsplakett, porslin, Kina, underglasyr i blått, längd 26x17 cm

238762

2014-04-03