Bokskåp 1800-tal

Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BOKSKÅP, 1800-tal, fanérat i mahogny, höjd 215, 109x45 cm

Smärre fanérskador

238785

2014-04-04