Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BOKSKÅP, 1800-tal, fanérat i mahogny, höjd 215, 109x45 cm
Smärre fanérskador
238785
2014-04-04
Gör en kostnadsfri värdering här