Chenia Ekström litografier

Chenia Ekström litografier
Chenia Ekström litografier
Chenia Ekström litografier
Chenia Ekström litografier
Chenia Ekström litografier
Chenia Ekström litografier
Chenia Ekström litografier
Chenia Ekström litografier
Chenia Ekström litografier
Chenia Ekström litografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EKSTRÖM, Chenia (1915-1985): (19 st) Figurkompositioner, signerade, litografier, varierande mått, oramade, i mapp

Hanteringsveck

238814

2014-04-04