Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007): "Ester Grön", signerad Beck & Ljung 1975, 26/75, screentryck på plexiglas, rammått 49,5x49,5 cm
Mindre repor
238824
2014-04-04
Gör en kostnadsfri värdering här