Beck & Ljung screentryck på plexiglas

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007): "Ester Grön", signerad Beck & Ljung 1975, 26/75, screentryck på plexiglas, rammått 49,5x49,5 cm

Mindre repor

238824

2014-04-04