Klubbat för:
1 400 SEK
2 000 SEK
KANNA, silver, Christian Hammer, Stockholm 1849, rik dekor med graverade blommor, invändigt förgylld, höjd 16,5 cm, vikt ca 303 g
Bucklor, slitage
238832
2014-04-04