Kanna i silver

Kanna i silver
Kanna i silver
Kanna i silver
Kanna i silver
Kanna i silver
Kanna i silver

Klubbat för:

1 400 SEK

2 000 SEK

KANNA, silver, Christian Hammer, Stockholm 1849, rik dekor med graverade blommor, invändigt förgylld, höjd 16,5 cm, vikt ca 303 g

Bucklor, slitage

238832

2014-04-04