Nils Fougstedt gips

Nils Fougstedt gips
Nils Fougstedt gips
Nils Fougstedt gips
Nils Fougstedt gips
Nils Fougstedt gips
Nils Fougstedt gips

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOUGSTEDT, Nils (1881-1954): Kvinna med spegel, signerad Nils Fougstedt, delvis bemålad gips, höjd 25 cm

Sprickor, slitage, sockel med fläck

238836

2014-04-04