Kristian Krokfors krita

Kristian Krokfors krita
Kristian Krokfors krita
Kristian Krokfors krita
Kristian Krokfors krita

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KROKFORS, Kristian (Finland, född 1952): Träd, signerad och daterad Kristian Krokfors 81, färgkrita, 100x71 cm

238858

2014-04-08