Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KROKFORS, Kristian (Finland, född 1952): Träd, signerad och daterad Kristian Krokfors 81, färgkrita, 100x71 cm
238858
2014-04-08
Gör en kostnadsfri värdering här