Bali Fristedt olja

Bali Fristedt olja
Bali Fristedt olja
Bali Fristedt olja
Bali Fristedt olja
Bali Fristedt olja
Bali Fristedt olja

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FRISTEDT, Bali (samtida):"Hassellund", signerad och daterad Bali Fristedt 1982, olja på duk, 135x94 cm

238866

2014-04-08