Fat Kangxi 1622-1772

Fat Kangxi 1622-1772
Fat Kangxi 1622-1772
Fat Kangxi 1622-1772
Fat Kangxi 1622-1772
Fat Kangxi 1622-1772
Fat Kangxi 1622-1772

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, porslin, Kina, 16/1700-tal, meanderformat brätte, dekor i famille verte med motiv av antikviteter, diameter 22 cm

Skador, lagningar

238874

2014-04-04