Naliwajko skulptur

Naliwajko skulptur
Naliwajko skulptur
Naliwajko skulptur
Naliwajko skulptur
Naliwajko skulptur
Naliwajko skulptur
Naliwajko skulptur
Naliwajko skulptur
Naliwajko skulptur
Naliwajko skulptur

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

NALIWAJKO, Jan (född 1939): Skulptur - plexiglas, signerad och daterad J.Naliwajko 2004, 76x148 cm

238888

2014-04-04