Naliwajko skulptur
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
NALIWAJKO, Jan (född 1939): Skulptur i form av ägg, blandteknik, tillhörande sockel av trä, signerad och otydligt daterad Naliwajko 20??, sockel i plexiglas medföljer, höjd ca 65 cm
Kuntoraportti
238894
Päivämäärä:
2014-04-04