Naliwajko skulptur

Naliwajko skulptur
Naliwajko skulptur
Naliwajko skulptur
Naliwajko skulptur
Naliwajko skulptur
Naliwajko skulptur

Klubbat för:

1 600 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

NALIWAJKO, Jan (född 1939): Skulptur i form av ägg, blandteknik, tillhörande sockel av trä, signerad och otydligt daterad Naliwajko 20??, sockel i plexiglas medföljer, höjd ca 65 cm

Kuntoraportti

238894

Päivämäärä:

2014-04-04