Vitrinskåp i Louis XV-stil

Vitrinskåp i Louis XV-stil
Vitrinskåp i Louis XV-stil
Vitrinskåp i Louis XV-stil
Vitrinskåp i Louis XV-stil
Vitrinskåp i Louis XV-stil
Vitrinskåp i Louis XV-stil
Vitrinskåp i Louis XV-stil
Vitrinskåp i Louis XV-stil
Vitrinskåp i Louis XV-stil
Vitrinskåp i Louis XV-stil
Vitrinskåp i Louis XV-stil
Vitrinskåp i Louis XV-stil
Vitrinskåp i Louis XV-stil
Vitrinskåp i Louis XV-stil
Vitrinskåp i Louis XV-stil
Vitrinskåp i Louis XV-stil

Såld för:

114 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

VITRINSKÅP, Louis XV-stil, omkring 1900, fanérat med jakaranda, förgyllda bronsbeslag i form av rocailler, växtornamentik och hermer, hyllinredning, höjd 206, 120x 58 cm, nyckel finns

Sprickor, fanérbortfall, ytskador

238939

2014-04-04