Vitrinskåp i Louis XV-stil
Klubbat för:
114 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
VITRINSKÅP, Louis XV-stil, omkring 1900, fanérat med jakaranda, förgyllda bronsbeslag i form av rocailler, växtornamentik och hermer, hyllinredning, höjd 206, 120x 58 cm, nyckel finns
Sprickor, fanérbortfall, ytskador
238939
2014-04-04