Max Papart färgetsning

Max Papart färgetsning
Max Papart färgetsning

Klubbat för:

850 SEK

1 000 SEK

PAPART, Max (Frankrike 1911-1994): Komposition, signerad Max Papart, 99/100, färgetsning på carborundum, ca 46x61 cm

238945

2014-04-04