Cornelis Corneille färglitografi

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CORNEILLE, Cornelis (Holland 1922-2010): "la maison du regard", signerad och daterad Corneille -72, 43/99, färglitografi, ca 65,5x50 cm

238955

2014-04-04