Porträtt av Överstelöjtnant Friedrich von Platen

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt av Överstelöjtnant Friedrich von Platen, olja på duk, 62x52 cm

Ytskador, krackeleringar

238957

2014-04-04