Klubbat för:
4 000 SEK
3 000 SEK
ÅKDYNA, front till, Skåne, daterad 1819 och märkt AID IWB, twistsömsbroderi, fragmentarisk kavelfrans, 115x51 cm
Slitage
238959
2014-04-20