Åkdyna Skåne

Åkdyna Skåne
Åkdyna Skåne
Åkdyna Skåne
Åkdyna Skåne

Klubbat för:

4 000 SEK

3 000 SEK

ÅKDYNA, front till, Skåne, daterad 1819 och märkt AID IWB, twistsömsbroderi, fragmentarisk kavelfrans, 115x51 cm

Slitage

238959

2014-04-20