Åkdyna

Åkdyna
Åkdyna
Åkdyna
Åkdyna

Klubbat för:

3 200 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

ÅKDYNA, Skåne, tidigt 1800-tal, rölakan, viggmönstrad, bakstycke i rosengång, 94x47 cm

Kuntoraportti

Slitage, smärre skador

238962

Päivämäärä:

2014-04-20