Byst Napoleon

Byst Napoleon
Byst Napoleon
Byst Napoleon
Byst Napoleon
Byst Napoleon
Byst Napoleon
Byst Napoleon
Byst Napoleon

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYST, Napoleon, märkt Carl Stenders, Köpenhamn, otydligt signerad och daterad 1899, lergods, höjd 33 cm

238989

2014-04-05