Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
VAS, Berndt Friberg, Gustavsberg, 1960-tal, stengods, blå harpälsglasyr, signerad Friberg Gustavsbergs studio L, höjd 29,5 cm
Mycket liten fotringsnagg. mindre bränningsdefekter
238990
2014-04-04
Gör en kostnadsfri värdering här