Lars Jonsson litografi

Lars Jonsson litografi
Lars Jonsson litografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JONSSON, Lars (född 1952): Vithövdad havsörn, litografi, signerad Lars Jonsson, 236/300, 23x16 cm

238998

2014-04-05