Bengt Fransson oljemåling

Bengt Fransson oljemåling
Bengt Fransson oljemåling
Bengt Fransson oljemåling
Bengt Fransson oljemåling
Bengt Fransson oljemåling
Bengt Fransson oljemåling

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FRANSSON, Bengt (född 1935): "På parkbänken", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 35x27 cm

239003

2014-04-05