Maria Hillfon litografi
2014-04-05
239013
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HILLFON, Maria (född 1945): Stilleben, signerad Maria Hillfon, 183/320, färglitografi, 57x45 cm