Akke Hugh Malmeström oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MALMESTRÖM, Akke Hugh (1894-1968): Skogstjärn vid Tiberg, Venjan, signerad A.H. Malmeström -45, olja på pannå, 40x50 cm

239020

2014-04-05