Klubbat för:
850 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
NILS FOUGSTEDT, vas, Firma Svenskt Tenn, Stockholm 1927, tenn, dekor av hjortdjur, stämplad med änglamärket Svenskt Tenn A 8, höjd 14,5 cm
Zustandsbeschreibung
Anlupen, slitage, något skev
239026
2014-04-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner