Märta Tynell oljemålning

Märta Tynell oljemålning
Märta Tynell oljemålning
Märta Tynell oljemålning
Märta Tynell oljemålning
Märta Tynell oljemålning
Märta Tynell oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TYNELL, Märta (1865-1930): Stad-flodmotiv i månsken, signerad M Tynell, olja på duk, 65x46 cm

239039

2014-04-05