Birgit Forsell oljemålning

Birgit Forsell oljemålning
Birgit Forsell oljemålning
Birgit Forsell oljemålning
Birgit Forsell oljemålning
Birgit Forsell oljemålning
Birgit Forsell oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FORSELL, Birgit (född 1909): Dansös, signerad Birgit Forsell, olja på duk, 61x46 cm

239043

2014-04-05