Fällbord 1800-tal England

Fällbord 1800-tal England
Fällbord 1800-tal England
Fällbord 1800-tal England
Fällbord 1800-tal England
Fällbord 1800-tal England
Fällbord 1800-tal England
Fällbord 1800-tal England
Fällbord 1800-tal England

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÄLLBORD, England, 1800-tal, bemålad papier-maché, polykrom dekor av blommor, iläggningar av pärlemor, höjd 69, 67x54 cm

Nagg undertill på skivan

239090

2014-04-05