Bordslyster 1800-tal

Bordslyster 1800-tal
Bordslyster 1800-tal
Bordslyster 1800-tal
Bordslyster 1800-tal
Bordslyster 1800-tal
Bordslyster 1800-tal
Bordslyster 1800-tal
Bordslyster 1800-tal
Bordslyster 1800-tal
Bordslyster 1800-tal

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

BORDSLYSTER för 4 ljus, 1800-tal, delvis förgylld brons och mässing, lila glas, höjd 83 cm

239094

2014-04-05