Krus

Krus
Krus
Krus
Krus
Krus
Krus

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KRUS, sannolikt Bournes, Frankrike, 1800-tal, glaserat stengods, hänklar, höjd 43 cm

Repor, slitage, nagg

239100

2014-04-05