Fat famille rose

Fat famille rose
Fat famille rose
Fat famille rose
Fat famille rose

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FAT, porslin, Kina, 1700-tal, famille rose, dekor i relief, diameter 32 cm

Lagningar

239112

2014-04-06