Bord mahognyfaner
2014-04-06
239131
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MATBORD, 1900-tal, fanerat i mahogny, balusterformad fyrdelad pelarfot med mässingsavsult, 4 iläggsskivor (41 cm vardera), höjd 73 diameter 120 cm
Bruksslitage