Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATBORD, 1900-tal, fanerat i mahogny, balusterformad fyrdelad pelarfot med mässingsavsult, 4 iläggsskivor (41 cm vardera), höjd 73 diameter 120 cm
Bruksslitage
239131
2014-04-06
Gör en kostnadsfri värdering här