Klubbat för:
800 SEK
2 000 SEK
TRUMPET, 1900-talets första hälft, förgylld mässing, märkt Joneking, längd ca 50 cm, låda medföljer
Mindre bucklor, en knapp saknas, ytskador
239140
2014-04-06