Takarmatur Glössner

Takarmatur Glössner
Takarmatur Glössner

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKARMATUR, signerad Glössner, med fem kupor, höjd 69 cm

2 kupor med kantnagg

239145

2014-04-06