Pentti Kaskipuro torrnålsgravyr

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KASKIPURO, Pentti (1930-2010): Rödbeta, signerad och daterad 1984, numrerad 38/50, torrnålsgravyr, 33x55 cm

239176

2014-04-06