Axel Olsson etsning

Axel Olsson etsning
Axel Olsson etsning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLSON, Axel (1899-1986): Guds öga, signerad Axel Olson, 18/50, färgetsning, 37x48 cm

239181

2014-04-06