Gösta Wallmark maternité olja på duk

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WALLMARK, Gösta (född 1928): "Maternité", olja på duk, signerad och daterad -61, 100x73 cm

239190

2014-04-06