Oskar Bergman akvarell

Oskar Bergman akvarell
Oskar Bergman akvarell
Oskar Bergman akvarell
Oskar Bergman akvarell

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BERGMAN, Oskar (1879-1963): Björkar vid vatten, signerad och daterad Oskar Bergman 1908, akvarell, 13x18 cm

239191

2014-04-06