Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATTA, sydvästra USA, Navajo, vävd, storm-mönster, ca 78x144 cm
PROVENIENS: Christina Stenius samling
Mindre fläckar, smärre färgblödningar, mindre skador
239194
2014-04-06
Gör en kostnadsfri värdering här