Matta
Valmis
2014-04-06
239194
| Korkein tarjous | 2 600 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
MATTA, sydvästra USA, Navajo, vävd, storm-mönster, ca 78x144 cm
PROVENIENS: Christina Stenius samling
Mindre fläckar, smärre färgblödningar, mindre skador