Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATTA, sydvästra USA, Navajo, vävnad, ull/ull, ca 111x164 cm
PROVENIENS: Christina Stenius samling
Skador, slitage, färgblödningar, fläckar, lagningar, påbörjade reparationsarbeten
239195
2014-04-06
Gör en kostnadsfri värdering här