Boksnurra

Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra

Klubbat för:

2 600 SEK

1 500 SEK

BOKSNURRA, 1900-tal, idegran, höjd ca 84 cm

Underdel lös från ovandel, smärre slitage

239225

2014-04-06