Toilettebord 1800-tal

Toilettebord 1800-tal
Toilettebord 1800-tal
Toilettebord 1800-tal
Toilettebord 1800-tal
Toilettebord 1800-tal
Toilettebord 1800-tal
Toilettebord 1800-tal
Toilettebord 1800-tal
Toilettebord 1800-tal
Toilettebord 1800-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TOILETTEBORD, 1800-tal, Karl-Johan, faner i mahogny, sarg med låda, beslag i mässing, höjd ca 143, 65x38 cm

239226

2014-04-06